KITE-EXPEDITIONS

Spustili jsme nový projekt, který se věnuje výletům a expedicím ve všech oblastech powerkitignu – snowkitingu, kiteboardingu i landkitingu. TRIPY a EXPEDICE za nejlepší možné ceny s průvodcem a instruktorem a plným servisem. Navštivte náš web určený k prezentaci destinací, do kterých jezdíme na výlety a expedice za kitováním.

KITE-EXPEDITIONS.CZ

DSC_6671-1800

CÍL: Hlavním cílem tohoto projektu je poznávat nová místa a místa již poznaná ukázat a zpřístupnit dalším kiterům. Cílem je objevovat, prohloubit si zkušenosti i sebepoznání a vytvářet komunity lidí, kteří mají stejného koníčka: cestování a jednu z forem powerkitingu.

ZKUŠENOSTI: Naše několikaleté zkušenosti v poli kite-expedičního ježdění byly hlavní motivací k celému projektu. Je to oproti ostatním naše výhoda a rozhodli jsme se jí zúročit. Na každou destinaci kam jezdíme máme odborníka, který oblast zná, má v ní známé, ví kde a na koho se obrátit a umí vše potřebné na místě velmi obratně zařídit. Mimo to jezdíme již několik let jako jediní Češi na snowkitové expediční závody do Ruska, Norska i po Evropě. Zkušenosti přinášíme do Čech, předáváme je formou pořádání závodů a nyní i formou pořádání expedic pro kitovou veřejnost.

VIZE: Powerkitové sporty jsme vždy chápali především jako SPORT, nikoliv jako „bussines“ a to nás od ostatních firem zcela vymezuje. Chceme rozvíjet mladé sportovce a zvláštní podpory se od nás také dostává zavodníkům všech věkových kategorií. KITE-EXPEDITIONS pořádáme pro všechny kdo mají zájem o to poznávat nová místa a rozvíjet nejen své kitové dovednosti, ale i sama sebe.

PŘINOS: Mimo Vašeho rozvoje v oblasti některé z disciplín powerkitngu a poznání nových destinací, včetně jejich místních obyvatel a částečně i jejich kultury, bude rozvíjena i Vaše osobnost nejen skrze nové „extrémní“ zážitky a „stresové“ situace.