wainman-hawaii_LOGODovolte, abychom Vám v krátkosti předsavili novinku v našem eshopu. Důvody proč jsme dali přednost právě této značce před ostatními foukačkami, jsou zjevné :).

Vybavení pod značkou Wainman Hawaii, se k nám dostává přímo z meky kiteboardingu. Za značkou stojí Lou Wainman průkopník unhooked stylu a vzor většiny světových jezdců včetně pětinásobného vítěze PKRA Aarona Hadlowa.

Po důkladném testování jsme pro náš trh jednoznačně zvolili tuhle značku, která si získává po celém světě spousty příznivců oddávajících se tomuto sportu.

Wainman šel do vývoje Rabbit série nekompromisní cestou za použití těch nejlepších materiálů a technologií, které používá jen pár světových značek. Propracování, design a letové vlastnosti příjemně překvapí všechny od začátečníků až po progresivní jezdce, kteří trapéz používají jen jako estetický doplněk. Rabbit je kite pro každého, kdo si chce užívat vysokých skoků, pohodové jízdy ale nejvíc se soustředí na unhooked styl což jednoduše prověříte když se hned po startu vyháknete z oka trapézu a zjistíte že kite stále visí na nebi a bleskově reaguje na sebemenší pohyb ráhna. Žádné přebrždění, couvání, tím pádem se z tohoto kitu stává ten nejlepší průvodce unhooked triků ve své třídě.

Waiman_rabbitWainman Hawaii není kompromisem mezi cenou, výběrem materiálu, šitím, kvalitou zpracování, či vlastnosmi Rabbitů. NE! Wainman Hawaii vybírá pouze ty nejlepší a nejnovější materiály, její produkce je vyznavačem nejlepší kvality a zpracování. Firma klade nejvyšší nároky na vše co se týká jejích výrobků. Wainman Hawaii nechce oslovit masu, ale je tu pro ty, co jsou ochotni si připlatit za to nejkvalitnější zboží.

Pokud si jednou vyberete značku Wainman Hawaii, nadobro odpadnou starosti s výběrem jiného, či dalšího kita. Tato značka jde svou vlastní cestou a gang Rabbit je toho skutečným důkazem.

STOUPÁNÍ

Není třeba vysvětlovat jak důležité je stoupání proti větru, pokud fouká slabý vítr. S Rabbitem můžete stoupat proti větru s jednou rukou na baru, zatím co ostatní budou vydávat veškerou energii, aby neodpadávali po větru.

BAR

Kity RABBIT by měly být používány s originálním RABBIT barem, který byl navržen aby odpovídal charakteristikám těchto kitů. Společně pracují precizně a poskytují neuvěřitelně velký větrný rozsah a depower bez zbytečně komplikovaných systémů. Jednoduchost vám umožní prozkoumat Vaše limity s důvěrou.

AUTOMATICKÝ START

Pro maximální komfort všechny RABBIT kity startují téměř samy. Díky jejich kruhovému tvaru mají tendenci zůstávat položeny na straně a vycestovat ke kraji větrného okna, kde jej jezdec velmi jednoduše a bezpečně znovu odstartuje. I po pádu přímo na náběžnou hranu stačí jednoduše zatáhnout za jednu z řídících šňůr a kite již máte znovu nad hlavou připravený pro další jízdu.

RABBIT TUNE-UP SYSTEM

RABBIT jsou wake stylově založené kity. Ovšem každý jezdec má svůj vlastní styl a je proto důležité mít možnost upravit si kite podle svých unikátních požadavků. Někteří jezdci preferují větší tah na baru, někteří potřebují větší vertikální zdvih, jiní ocení plachtění po větru více než hang time. Díky RABBIT TUNE-UP SYSTÉMU je možné jednoduše kite přizpůsobit. Doporučujeme jezdit napřed tovární nastavení a po několika jízdách teprve upravovat nastavení dle Vašich požadavků.

KONSTRUKCE

Rabbit kity mají 3-vzpěrovou konstrukci a to je velmi odlišuje od ostatních kitů. Jsou rychlejší, s lepší odezvou, lehčí ale zároveň velmi pevné a silné díky vysoké kvalitě použitých materiálů.

MATERIÁLY A ZPRACOVÁNÍ

Aby mohly RABBIT kity nabídnout to nejlepší, je také nutné použití materiálů nejlepší kvality, které jsou na trhu. Vrchlík kitu je vyroben z velmi lehké a trvanlivé SPI tkaniny, která je zároveň velmi odolná proti roztrhnutí. Tato tkanina je vyráběna firmou Teijin v Japonsku, nesporným světovým lídrem ve výrobě odolných technických tkanin. Kostra je vyrobena z polyesterové odolné tkaniny vyráběné německou firmou Dimension Polyat. Žádný jiný materiál v používaný v tomto odvětví není tak odolný, pevný a jednoduše neprůstřelný a při tom velmi lehký a trvanlivý jako právě tento. Všechny části jsou sešity použitím nejlepších technik šití využívaných v plachtařském průmyslu a použitím pouze certifikovaných nití a speciálních švů k zajištění velmi silné ale zároveň pružné konstrukce, která odolá i vichřicím a bouřkám.