O víkendu 18.-20.5.2012 bude připravená velká testovačka nového i staršího vybavení od mnoha světových výrobců powerkitového vybavení.

Na této session proběhne mimo testování druhý závod ČPLK 2012 (Českého poháru v landkitingu), exhibice nejlepších českých landkite jezdců a pilotů, večerní párty ve štýlu ARA Company, grilování a bujará kite veselice. Tato akce tak bude skvělou příležitostí jak si vyzkoušet a porovnat různé výrobce a modely draků a přitom se i skvěle pobavit.

Značek k testování bude vskutku nevídaně a modelů draků k porovnání taktéž. Je na co se těšit.

CZECH KITE FORCE bandička samozřejmě nebude chybět se svým po střechu nadupaným arzenálem kitového vybavení. Ke všeobecnému testování a vomlácení :) přivezeme všechny modely draků od JOJÓ Wings, freestyle zbraň velkého kalibru ParAAvis INDY II, mordor stormy zbraň Winnie II a také novinky z holandska v podobě draků pod značkou Cooper. K otestování a ošahání budou v našem stanu taktéž chrániče od firmy Pro-Tec a MTB Morf od Alfakite, či kitebuggy YEST.

Doražte se pobavit, otestovat, pogrilovat a případně potančit na pláně nad městem Chomutov – na plácek zvaný KOMA arena!!!

A co bude k testování? Mrkněte na plakát :) . . . .

 

testday_koma_plakat