Všechny příznivce landkitingu a powerkitingu zveme na letní SUMMER CAMP v MILOVICÍCH, který proběhne v termínu od 1. – 12.7.2009 .
Soustředění je určeno pro mládež a dospělé a bude probíhat celých 12 dní. Kdy a na jak dlouho přijedeš je jen na tobě. Na programu je všeobecné zdokonalování se v landkitingu po teoretické i praktické stránce.
Kite_MILOWITZ_03_2009_15
Pro začátečníky budou probíhat intenzivní kurzy powerkitingu za opravdu prázdninové ceny (1200 Kč/den, studenti za 1000 Kč). Vše pod dohledem zkušených instruktorů. Vše s naším vybavením. Klademe důraz na efektivní, zábavnou a hlavně bezpečnou formu výuky.
Kite_MILOWITZ_03_2009_19

Dovíš se vše potřebné o bezpečnosti, dělení powerkitingu, používaných dracích, seznámíme tě s buggy, mountainboardem, meteorologií, aerodynamikou, větrným oknem, powerzónou. Vysvětlíme ti ovládání kita, teorii jízdy za drakem, budem konzultovat a hledat chyby při ovládání a jízdě. Zahrnut bude samozřejmě praktický výcvik s instruktorem – bezpečný start a přistání, osmičky, nácvik na jízdu s drakem, jízda s drakem, otáčení se a vracení se na místo startu, stoupání proti větru.

Kite_MILOWITZ_03_2009_13

Jak dlouho s námi na soustředění zůstaneš je jen na tobě. Ze zkušenosti ale doporučujeme minimálně 2 dny.

Spaní ve vlastních stanech, vaření na ohni.

Při nepřízni počasí sjíždění hangárů na buggy a exkurze po historii bývalého vojenského výcvikového prostoru Milovic, která byla více než bohatá.

Kapacita je pro kurzanty omezená, proto si v případě zájmu rezervuj termín na kurzy@kiteforce.cz (nebo na tel.: 731180794).

Do 15-ti let věku nutná přítomnoust zákonného zástupce, od 15-ti do 18-ti let nutný písemný souhlas zákonného zástupce.