Před Vánocemi proběhla na Dvorské boudě již tradiční KITEFORCE Vánoční besídka. Letos byla účast opět parádní a napočítali jsme k 18ti zúčastněným. To bylo fajn zejména z důvodu konání se přednášky na téma „První pomoc“ a každý tak měl možnost se něco dovědět o případném jednání u zraněného.

dsc_0112

Počasí vyšlo letos velmi dobře a měli jsme možnost prakticky celé soustředko snowkitovat nad oblaky. Jako bohové na bájné hoře Olymp rozbalovali jsme nad šedou inverzí své mocné draky.

dsc_0087

dsc_0114

dsc_0947

Besídka se nesla v duchu testování vybavení od AEROS, učení nováčků, společného ježdění a překonávání KRKONOŠ – skialpovo / snowkitovým stylem. Večerní a noční snowkiting u Dvorské samozřejmě nechyběl a mnozí snowkitovali do pozdních nočních hodin za azura a parádní viditelnosti.

Vše nad Dvorskou boudou je v 1.zóně KRNAP, proto je tam dovoleno snowkitovat pouze na cestách a v těsné blízkosti Luční, což jsme prakticky vždy dodržovali. Povedlo se nám např.dojet od Dvorské přes Výrovku, Kapličku až na Luční boudu – po cestě jenom pomocí kajtu ! 

dsc_0983

05

dsc_0070

Večer jsme občas hráli pingpong nebo fotbálek, proložený pivem od Friese (pivovar z nedaleké boudy).

Besídka letos vyšla na jedničku a děkujeme Dvorské boudě za skvělé zázemí.

Celá fotogalerie: ZDE

Chceš s námi na nějakou další akci? Mrkni na www.KITE-EXPEDITIONS.cz.

dsc_0924

dsc_1064

04