V pořadí již čtvrtý ročník našeho týdenního soustředění snowkitingu tentokrát proběhne první týden v březnu (4.-10.3.2013). Stormy budou lokalizovány opět na Adolfově (v případě velmi slabých sněhových podmínek nevylučujeme změnu lokality do Vysokého nad Jizerou). Samotné závody, které stejně jako loni budou závěrečným vrcholem týdenní koncentrace, pak proběhnou o víkendu 9.-10.3.2013.

SNK-STORMY3

Svou nadmořskou výškou a rozlohou jsou Adolfovské pláně přímo předurčené pro provozování snowkitingu ve všech jeho formách (backcountry, volné ježdění, race závody, freestyle styl, speed).

Termín soustředění: 4.-10.3.2013
Závody: 9.-10.3.2013

Na závěr soustředění v sobotu a v neděli, budeme pořádat závody v kategorii race a v kategorii freestyle (lyže i snowboard).

Startovné: 300 Kč / 12 eur.

Jak už se stalo tradicí, naše soustředění navštěvuje mnoho nováčků i velmi zkušených jezdců, bez nadsázky patřících mezi nejlepší v republice. Nováčci a mírně pokročilí jezdci tak budou mít možnost ledacos okoukat a zlepšit svou techniku jízdy i skoků.

SnowKiteStormy-2012-(42-of-76)SnowKiteStormy-2012-(27-of-76)

Na soustředění budou probíhat také kurzy pro začínající kitery za super ceny.

Při nepřízni počasí peníze samozřejmě neinkasujeme. Pro zvládnutí základní jízdy za drakem doporučujeme alespoň 2 dny kurzu.

Cena za 1 den kurzu je 1200 Kč (kurz je se vším všudy, neplatíte nic navíc).

V ceně je zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro snowkiting – několik velikostí a typů draků, trapéz, helma pokud nemáte vlastní, plná výuka a dohled instruktora odpovídající rozsahu kurzu (lyže, boty a snowboard se předpokládají vlastní).

SnowKiteStormy-2012-(24-of-76)

Ubytování zajištěno v chalupě Pod Císařem (www.podcisarem.cz), kde panuje vždy skvělá nálada. Cena za noc je 250 Kč/osoba, bydlí se v pokojích po dvou až čtyřech a na plochu kde se kituje je to 10 min. autem.

Pobyt na chalupě nám mimo jiné zpestří promítání videí u krbu, dobré pivo a ještě lepší kuchyně.

CKF-chata

Přihlášky zasílejte na kurzy@kiteforce.cz. Uveďte kdy a na jak dlouho přijedete a jestli máte zájem o snowkiting na lyžích nebo snb.

Těšíme se na Vás,
tým CZECH KITE FORCE.