Výsledková listina z Trans Onego Kite Enduro 2014 (TOKE) – Russia

Tým s názvem JOJO WINGS obsazený týmovými jezdci z CZECH KITE FORCE, snowkitery Matinem Lafkem a Pavlínou Herberovou, který byl na akci jako jediný český zástupce (možná i jediný středoevropský zástupce) obsadil solidní 8. místo v tomto extrémním snowkite závodě.

Uvidíme zase za rok… V nejbližších dnech bude k dispozici i report, počkejte si…!

Výsledková listina – Trans Onego Kite Enduro 2014 (TOKE).

TRANS ONEGO KITE ENDURO 2014
«Транс-Онего 2014»
Приключенческая командная многодневная гонка-сверхмарафон по акватории Онежского озера
13.02.2014 — 15.02.2013
№ п.п. Стартовый № Название анг. ФИО Страна
Название рус.
1 11 EAST WEST NORWEGIAN EXPRESS Сторе Клемет Klemet Store Spikkestad, Норвегия
Соренсен Томас Thomas Sørensen Eidsvåg, Норвегия
2 5 WINDPLANET SNOWBOARD Данилов  Игорь  Александрович Igor Danilov Москва, Россия
Банщиков  Дмитрий  Дмитриевич Dmitrii Banschikov Московская обл., Россия
3 4 POLAR CORMORANTS Полярные бакланы Корабельников Кирилл Владимирович Kirill Korabelnikov Санкт-Петербург, Россия
Смуров Дмитрий Альбертович Dmitriy Smurov Санкт-Петербург, Россия
4 22 PUSHING THE LIMITS Преодолевая границы Риихела Ян Janne Riihelä Lahti, Финляндия
Салминен Тээму Teemu Salminen Lahti, Финляндия
5 14 SEVERYANE Северяне Радаев Эдуард Васильевич Eduard Radaev Заполярный, Россия
Игнатов Mаксим Валерьевич Maksim Ignatov Мурманск, Россия
6 17 BELKA & STRELKA Белка и Стрелка Полякова Мила Mila Polyakova Новосибирск, Россия
Котлярова Евгения Evgenia Kotlyarova Тольятти, Россия
7 20 SHEKSNA TEAM Лукьянов Владимир Николаевич Vladimir Lukyanov Череповец, Россия
Поскакухин Сергей Владимирович Sergey Poskakuhin Череповец, Россия
8 19 JOJOWings Лафек Мартин Martin  Lafek Prague, Чехия
Херберова Павлина Pavlína Herberová Prague, Чехия
9 10 GiGo Степанов Алексей Александрович Alexey Stepanov Москва, Россия
Фридер Светлана Сергеевна Svetlana Freeder Москва, Россия
10 2 BARAGOZ Самушин  Сергей Sergey Samushin Санкт-Петербург, Россия
Вишневецкий  Василий Vasiliy Vishneveckiy Санкт-Петербург, Россия
11 1 SNOWKITE ANGELS Селен Кристель Christelle Selen ESPOO, Франция
Селен Раймо Raimo Selen ESPOO, Финляндия
12 7 WIND IN THE HEAD Ветер в голове Комаров Андрей Юрьевич Andrey Komarov Ярославль, Россия
Хоменок Владимир  Владимирович Vladimir Khomenock Москва, Россия
13 12 VARANGER KITE CLUB Катарина Высокая (Кэтрин Лебесби) Katharina the Tall (real name: Kathrine Lebesby) Vadsø, Норвегия
Анна Кайтенина (Анна Солволл Рогнмо) Anna Kitenina (real name: Anna Solvoll Rognmo) Vadsø, Норвегия
14 9 FRAM Тимошенков Алексей Сергеевич Aleksey Timoshenkov Москва, Россия
Чижик Дмитрий Владимирович Dmitrii Chizhik Москва, Россия
15 6 FREEGLIDING BASTARDS Кузин Андрей Анатольевич Andrey Kuzin Москва, Россия
Иванов Пётр Аркадьевич Petr Ivanov Москва, Россия
16 16 ZEPHYR Зефир Юсупов Сакен Эльдарович Saken Ysupov Санкт-Петербург, Россия
Атаманов Андрей Александрович Andrey Atamanov Санкт-Петербург, Россия
17 8 WiFi Седов  Артем Artiom Sedov Москва, Россия
Семенов Валерий Леонидович Valerii Semionov Москва, Россия
18 3 BLUE BIRD Синяя птица Самарин Иван Никитич Ivan Samarin Санкт-Петербург, Россия
Тимофеев Анатолий Anatoliy Timofeev Санкт-Петербург, Россия
19 21 ANDREI IVANOVICH Андрей Иваныч Белёвцев Сергей Иванович Sergey Beliovtsev Санкт-Петербург, Россия
Сенюта Андрей  Станиславович Andrey Senyuta Санкт-Петербург, Россия

Prohlédnout si celou trasu jednotlivých týmů můžete zde

Více informací zde.