Stejně jako loňskou zimu budeme i letos pořádat jediné týdenní SNK soustředění v republice.
Třetí ročník v minulých letech velice úspěšné akce bude probíhat opět na Adolfovských pláních v Krušných horách, mezi kitery na profláklém místě. Svou nadmořskou výškou a rozlohou jsou pláně přímo předurčené pro provozování snowkitingu ve všech jeho formách (backcountry, volné ježdění, race závody, freestyle styl, speed).
Termín soustředění: 18.-24.2.2012
Závody: 25.-26.2.2012
Na závěr soustředění v sobotu a v neděli, nově, budeme pořádat závody v kategorii race a v kategorii freestyle (lyže i snowboard).
Startovné: 300 Kč.

STORMY_2012_Letak

Jak už se stalo u kiteforce tradicí, naše soustředění navštěvuje mnoho nováčků i zkušených jezdců, bez nadsázky patřících mezi nejlepší v republice. Nováčci a mírně pokročilí jezdci tak budou mít možnost ledacos okoukat a zlepšit svou techniku jízdy i skoků.

 

Na soustředění budou probíhat také kurzy pro začínající kitery za zvýhodněné ceny.

Při nepřízni počasí peníze samozřejmě neinkasujeme. Pro zvládnutí základní jízdy za drakem doporučujeme alespoň 2 dny kurzu.

Cena za 1 den kurzu je 1200 Kč (kurz je se vším všudy, neplatíte nic navíc).

V ceně je zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro snowkiting – několik velikostí a typů draků, trapéz, helma pokud nemáte vlastní, plná výuka a dohled instruktora odpovídající rozsahu kurzu (lyže, boty a snowboard se předpokládají vlastní).

 

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování zajištěno v kempu Pod Císařem (www.podcisarem.cz), kde panuje vždy skvělá nálada. Cena za noc je 250 Kč/osoba, bydlí se v pokojích po dvou až čtyřech a na plochu kde se kituje je to 10 min.autem.

Pobyt v ubytovně nám mimo jiné zpestří promítání videí u krbu, dobré pivo a ještě lepší kuchyně.

Přihlášky zasílejte na kurzy@kiteforce.cz. Uveďte kdy a na jak dlouho přijedete, váhu a výšku (odvodíme velikost trapezu, aj.) a jestli máte zájem o snowkiting na lyžích nebo snb.

!!Rezervace ubytování během soustředění a závodu!!!

Žádáme všechny účastníky soustředění a závodů, kteří se chtějí ubytovat ve vyjímečně romantickém KITE FORCE centru – Autokempu Pod Císařem, aby si co nejdříve zarezervovali místo. Rezervaci lze provést e-majlem na info@kiteforce.cz, nebo přímo v kempu – kontakt ZDE.

Těšíme se na Vás,

team Czech Kite Force.