Stejně jako loňskou zimu budeme i letos pořádat jediné SNK soustředění svého druhu v republice.
Druhý ročník v loňském roce velice úspěšné akce bude probíhat opět na Adolfovských pláních v Krušných horách, mezi kitery na profláklém místě. Svou nadmořskou výškou a rozlohou jsou pláně přímo předurčené pro provozování snowkitingu ve všech jeho formách (backcountry, volné ježdění, race závody, freestyle styl, speed).
snowkite_stormy_adolfov_letak
Jak už se stalo u kiteforce tradicí naše soustředění navštěvuje mnoho nováčků i zkušených jezdců, bez nadsázky patřících mezi nejlepší v republice. Nováčci a mírně pokročilí jezdci tak budou mít možnost ledacos okoukat a zlepšit svou techniku jízdy i skoků.Na soustředění budou probíhat také kurzy pro začínající kitery za zvýhodněné ceny.Při nepřízni počasí peníze samozřejmě neinkasujeme. Pro zvládnutí základní jízdy za drakem doporučujeme alespoň 2 dny kurzu.

Cena za 1 den kurzu je 1200 Kč.

V ceně je zapůjčení veškerého potřebného vybavení pro snowkiting – několik velikostí a typů draků, trapéz, helma pokud nemáte vlastní, plná výuka a dohled instruktora odpovídající rozsahu kurzu.(lyže, boty a snowboard se předpokládají vlastní).

Ubytování zajištěno v kempu Pod Císařem (www.podcisarem.cz), kde panuje vždy skvělá nálada. Cena za noc je 150 Kč/osoba, bydlí se v pokojích po dvou až čtyřech a na plochu kde se kituje je to 10 min.autem.

Pobyt v ubytovně nám mimo jiné zpestří promítání videí u krbu, dobré pivo a ještě lepší kuchyně.

Přihlášky zasílejte na kurzy@kiteforce.cz. Uveďte kdy a na jak dlouho přijedete, váhu a výšku (odvodíme velikost trapezu, aj.) a jestli máte zájem o snowkiting na lyžích nebo snb.

 

Těšíme se na Vás,

team Czech Kite Force