Poslední týden v únoru (20.-28.2.2010) pořádáme na jednom z nejlepších českých snk spotů na Adolfově týdenní soustředění pro všechny nadšence do powerkitingu.

Soustředění je koncipováno jak pro úplné začátečníky, kteří budou chtít snowkiting jen zkusit, tak pro pokročilé, kteří mají chuť si zajezdit více než jeden den nebo víkend a zažít tak progres, který jednodenní kiting neumožňuje.

Ubytování je zajištěno v kempu Pod Císařem (www.podcisarem.cz), kde nám bude k dispozici ubytovna (pokoje pro 2 – 7 osob) za 150 Kč na noc. Z kempu to pak je cca 10 min.přímo na spot.

Na jak dlouho za námi přijedete je jen na Vás, my budeme celý týden.snk_stormy_adolfov_letak_2010

Po celý týden budeme pořádat kurzy snowkitingu pro začátečníky za zvýhodněné ceny.

Pro zvládnutí základní jízdy za drakem je třeba se přihlásit minimálně na 2 dny, pokud se chcete s powerkitingem opravdu jen seznámit stačí jeden den. Kdo by chtěl proniknou do snowkitingu opravdu naplno, ale zatím váhá s nákupem vlastního vybavení, páč neví jestli ho to chytne, ať přijede alespoň na 4 dny. Při nepřízni počasí peníze samozřejmě neinkasujeme.

Cena kurzu: 1200 Kč/den. (v ceně je zapůjčení několika velikostí a typů draků, trapézu, helmy (pokud nemáte vlastní), plná výuka a dohled instruktora odpovídající rozsahu kurzu, v ceně není doprava a ubytování).

Přihlášky zasílejte na kurzy@kiteforce.cz. Uveďte kdy a na jak dlouho přijedete, váhu a výšku (odvodíme velikost trapezu, aj.) a jestli máte zájem o snowkiting na lyžích nebo snb.

Těšíme se na Vás,

team Czech Kite Force.