V září připravujeme další z výletů za větrem a pískem. Pojedeme na dánský ostrov jménem Romo, vzálený cca 900 km z Prahy.

ROMO_2010_pozvankanarok2011_03Na ostrově budeme spát ve Family campu, kde si pronajmem chatku pro 4 osoby za 60 euro / noc. Kemp nabízí hezké a klidné prostředí. Jsou zde samozřejmostí sprchy i toalety v ceně ubytování (ne na žetony). Na každé chatce je malá kuchyňka a malá TV, součástí je terasa se stolky a židlemi, na recepci možnost připojení k internetu (wifi).

Z kempu do landkiting areny se dojíždí každý den 5 min. autem. Pláž nabízí obrovský prostor pro kitování (zhruba 2x3km) a je zde možno vidět začínající kitery, pokročilé i profíky, jak na mountainboardu, tak buggy. Pláž je ohraničena dunami a samotné pobřeží, kam se s drakem nesmí (je to mimo hranice areny) je pokryto bílým jemným pískem s mušličkami a vše působí velice pozitivním a uklidňujícím dojmem. Ostrov je pak z části národní park.

Soustředění bude probíhat ve dnech 10.9. – 18.9.2010, celých 8 dní. Plánovaný odjezd je v pátek večer (případně v sobotu 11.9. ráno), příjezd v neděli večer (popř.o den dříve – kvůli odpočinku před pondělní prací).

Toto soustředění bude také koncipováno jako týdenní kurz powerkitingu, na kterém si budete moci vyzkoušet jak buggy, tak mountainboard (mtb) a naší zárukou je, že za tento týden se naučíte jezdit – kitovat na buggy nebo mtb.

V oblasti ostrova je zaručen vítr po 360 dní v roce a ještě se nám prakticky nikdy nestalo, že by tam nefoukalo. Navíc vítr je zde poměrně stabilní, bez výrazných poryvů a povrh dokonalej. Této kombinace není možno prakticky v ČR dosáhnout a proto progres a učení se je v přímořské oblasti snadnější a efektivnější.

Po celý týden se Vám bude věnovat několik proškolených instruktorů powerkitingu a budete mít možnost dovědět se o tomto sportu daleko daleko více, než v klasickém kurzu. Současně s námi zde budou další zkušení piloti draků a vozítek od kterých bude možnost ledacos okoukat a tematicky probrat.

Dansko_2010

Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.
Cena kurzu je 5900 Kč / 5 dní powerkitingu.

V ceně: 
veškerý materiál potřebný pro powerkiting (několik velikostí a druhů draků, mtb, buggy – malá / velká, trapéz, helma nemáte-li vlastní, chráničů, parkovacího kolíku, aj.)
barevná obrázková brožurka (cca 5 str.), která se věnuje vybraným kapitolám powerkitingu, zejména buggykitingu
tematické a památeční tričko
plná instruktáž powerkitingu a ještě něco navíc

V ceně není:
doprava na místo a zpět (po dohodě můžeme zajistit naším kiteforce busíkem)
ubytování (po dohodě můžeme rezervovat)
strava
pojištění do zahraničí (buggykiting – zprostředkuje Alianz)

Kapacita soustředění je omezená, proto piště a rezervujte si své místo na kurzy@kiteforce.cz. Obratem Vám potvrdíme rezervaci. Případné dotazy směřujte na stejný mail, nebo na tel.: 731 180 794.

Romo