Ve 4 hodiny ráno, s mírným klasickým zpožděním potkáváme na SRN hranicích Pína se Zuzkou. Kolem 13 hod.jsme na Romu.

Na pláži v areně, kam rovnou míříme, je sice trochu mokro a bahnito, ale přesto se tam prohání spousta buggy pilotů a pár MTBs jezdců. Shazujem cajky z vozíku, montujem buggyny, štelujem mountainboardy, vyndaváme draky, natahujem trapezy a jdem na TO !!! Je příjemně teplý, čerstvý vítr a pro jistotu, unaven z cesty, tahám RMplusko 4,0. Večer, po parádnim svezení, jedem do oblasti zvané Kromos (na ostrově), kde je náš baráček i se saunou (díky Mirce s Tomášem). Barák je perfektní, celodřevěný s výhledem do divoké severské přírody. Fakt romatika jako blázen…:).

V noci prší. Arena je ráno pod vodou a trening je možný až v odpoledních hodinách, na mokrém kluzkém bahýnku.V noci opět trochu prší, ksakru. Pláž naštěstí vypadá ráno poměrně jezditelne, sice se zmenšíla na polovinu, ale jde to. Jezdíme co to dá a na konci dne mi GPS ukazuje najetých 109 km, průměr 26 km/h a maximálku 63 km/h. Pěkný.

Noc opět s vodou a ani nedoufáme. Pláž je pod vodou. Vycházka po ostrově a zdolání nejvyšší duny na ostrově (19m :)) nám alespoň trochu zpříjemňují den. Večer se podél areny otevírá 3-5 m široká cesta na kterou fouká bočák. Píno s Šedisem to vyhecujou a jdem ve třech řádit. Buší 13m/s, stabil. Berem JOJO ET 2,5m, Šedis Sessiona 5,0 a jedem si tak trochu rally trip po 5 km dlouhé cestě podél ostrova. Cestou nás asi půl km doprovází hejno racků a my řvem v návalech radosti. Potkáváme také stádo kraviček, které ukazují, že ony jsou tu místní. Tento den najeto těsně pod 20km a průměr 28 !! Akorát přistáváme draky a začíná znova pršet:(.

Další den se počasí neumoudřilo, vítr zesílil a přeháňky zintenzivněly. Jedem tedy na výlet do keltského města Ribé (na pevnině). Stíháme navštívit 2 viking muzea a výlet na ostrov Mondo. Na první duně od moře měříme vítr a buší 23m/s – od moře. Arena je vzhledem k silnému větru a vzedmutí moře úplně pod vodou. To jsme tu ještě nezažili.

V pátek balíme a svištíme přes německé SPO (St.Peter Ording) do Milovic, kde ještě stíháme letošní Freeze Fest, na kterém máme stan s půjčovnou draků. . . .