Pro letošní sezónu jsme si připravili několik novinek. Mimo propojení tří nových webů (kiteforce.cz; kite-school.cz; kitershop.cz), na které můžete zavítat a ze kterých můžete čerpat informace o naší (Vaší) nejmilovanější, nejsvatější a bohulibé sportovní činnosti, jsme pak rozšířili naše kitecentra a působiště jak v oblasti landkitingu, tak kiteboardingu. Naši příznivci jistě ocení novinky v KITERSHOPU, které jsou opět prověřeným a kvalitním zbožím a také to, že mimo Prahy máme nové výdejní místo v Liberci. Zboží si tak můžete osobně vyzvednout, prohlédnou a případně otestovat v PRAZE a nově i v LIBERCI.

 

Ijmuiden_2012_17

 

U kiteboardingu jsme se po úvahách rozhodli, že vícedenní výuku přesuneme pouze do zahraničí. Jediný správný důvod je ten, že už nás nebaví tahat klienty po českých kiteboarding plážích, které nenabízí vhodné podmínky ani co se týká větru ani prostoru. Zkušenější borci si to u nás velmi užijí, o tom žádná, ale na učení to zkrátka není. Základy kiteboardingu – tzv. suchá příprava, pak probíhá na našich místech výuky pro landkiting. Tedy nejčastěji: Albrechtice u Frýdlantu, letiště Ralsko, letiště Kámen, Praha Smeťák. Jako doplněk Vaší přípravy před odjezdem na kurz do zahraničí doporučujeme navštívit wakeboardový vlek ve Stráži pod Ralskem, nebo v Chomutově, kde se můžete naučit jízdě na kiteboardu a celkové zvládnutí kiteboardingu pro Vás bude jednodušší a dovednostní postup o mnoho rychlejší.

Kurzy kiteboardingu probíhají na německém kitespotu Gahlkow.

 

 

Kurzy landkitingu probíhají nejčastěji ve zmiňovaných:  Albrechticích u Frýdlantu, dále letiště Ralsko, letiště Kámen, Praha Smeťák, Adolfov (Krušné hory).

 

Pro více informací neváhejte a navštivte: kite-school.cz

 

V našem e-shopu můžete najít zboží od předních světových i českých výrobců, novinkou pro letošní sezónu jsou např. nafukovačky od renomované francouzské firmy TAKOON, nebo nové mountainboardy špičkové kvality ze Slovenska – TOXI. Velmi oblíbené jsou chrániče značky Pro-Tec.

 

takoon_foto_01

 

Letošní rok jsme zahájili tím, že se nám podařilo dotvořit nový race model od JOJOWings pod označením RX, na jehož vývoji jsme usilovně spolupracovali s českou firmou JOJOWings a se kterým jsme loni ještě coby v testovací verzi vyhráli MČR v buggykitingu. Více info o tomto kitu naleznete taktéž u nás v KITERSHOPU.

 

RX_design_foto_small

 

V plánu na letošní letní sezónu máme týdenní soustředění landkitingu a kiteboardingu na dánském ostrově ROMO, pořádání dvou menších landkiting závodů (první již 24.-25.5.) a jako loni také MČR v buggykitingu a landkitingu. Určitě nás také opět potkáte na hudebním festivalu Mighty Sounds. Těšíme se na Vás!

 

Přejeme Vám super letní sezónu, plnou skvělých pojezdů, nekonečných poletů a bezpečných dopadů !!!

 

ALOHA !