Pobřeží Baltského moře je ideální lokalitou pro učení se kitesurfingu (kiteboardingu). Místo nabízí velmi široké, mělké moře u pobřeží, stálý a obvykle stabilní vítr dostatečné síly pro jízdu za drakem a není to z našich končin nikterak daleko (cca 6 hod. autem). Ubytování je řešeno v kempu a apartmánech nedaleko kitepláže a celý výlet je tak finančně velmi zajímavý. Zkrátka za málo peněz dost muziky. Předností pobřeží zmiňovaných lokalit je možnost jezdit na všechny směry větru v blízkém okolí. Vyučujeme zde dvoudennítřídenní i týdenní kurzy.

Ubytováni jsme v PEPELOW v kempu Am Salzhaff. Kemp nabízí 4hvězdičkové zázemí s možností spaní ve stanech (není nutná rezervace) nebo v apartmánech (rezervace nutná) a nachází se přímo v místě kde se vyučuje. V kempu jsou malé potraviny, prodejna uzených ryb nebo „fischhbroetchen“ (ryba v housce) a je zde také vynikající restaurace. Oblast je vhodná i na cyklovýlety, nebo kulturní návštěvy okolních měst.

V KITEFORCE.cz máte záruku individuálního přístupu, nahrazení nevyužitých dnů kurzu (když třeba nefouká), slevu na vybavení, možnost účastnit se navazujících akcí a výuku od nejlepších v našem oboru. Podívejte se na zkušenosti instruktorů.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KITEBOARDING AKCÍ:

 • 18.5. – otvíráme základnu PEPELOW a učíme prakticky neustále do konce září
 • rezervujte si své místo v kurzu již nyní

POPIS NABÍZENÝCH KURZŮ aneb čím si projdu a co se naučím:

Třídenní kurz je nejoblíbenějším (prodloužený víkend) a má za úkol bezpečně Vás provézt prvními kroky KITEBOARDINGU. Na teoretické, ale zejména pak praktické bázi se s pomocí instruktora dovíte vše potřebné k začátkům kiteboardingu. Výuka již probíhá s „ostrým“ kitem na suchu i ve vodě. Ve třídenním kurzu se naučím:

 • nastrojit a sbalit kite, jak o něj pečovat, případně jak jej opravit
 • kite na břehu i na vodě startovat
 • bodydraging
 • záchranné techniky na vodě
 • první rozjezdy s prknem
 • jízdu po větru
 • více info ZDE

Zvládnutím této části kurzu byste již měli být schopni samostatného postupu v dalším tréninku. Po celou dobu trvání tohoto typu kurzu je instruktor stále u Vás ve vodě a jste v bezpečí a pod jeho kontrolou. Jaké úrovně dovednosti dosáhnete, záleží vždy na každém z Vás. V pětidenním kurzu můžete každé části výuky věnovat mnohem více času a také lépe hospodařit s vlastními silami. Je tu více prostoru na procvičování právě naučených dovedností a na odstraňování případných špatných návyků nebo chybné manipulace s drakem nebo prknem. V tomto kurzu samozřejmě postoupíte výrazně dále než v kratších kurzech. Cca po třech dnech obvykle začátečníci začínají lépe chápat jak to celé funguje a další dny se máte možnost už soustředit pouze a plně na jízdu. Co se tedy dalšího v pětidenním kurzu naučím?

 • další prvky jízdy
 • stoupání proti větru
 • tréning jízdy na switch
 • obraty a složitější manipulaci s drakem

Výrazně větší objem času na vodě vede k velice rychlému progresu Vašich dovedností.  Naši instruktoři se Vám budou věnovat naplno celých 5 dní kurzu a budou neustále dbát na to, aby Váš postup byl co nejefektivnější.

A jak vypadají první rozjezdy na PEPELOW s KITEFORCE.cz? Volume doprava!

 

 

Ceny kurzů PEPELOW:

Dvoudenní: 5690 Kč (pokud nestíháte třídenní)

Třídenní: 7990 Kč  (nejčastěji využívaný kurz)

Pětidenní: 10990 Kč (vynikající volba, pokud máte dovolenou)

Vícedenní: +1500 Kč za každý další den (k třídennímu nebo pětidennímu)

Skupinové a studentské slevy až 30 % ! 

V ceně kurzu je veškeré potřebné vybavení pro kiteboarding (včetně neoprenu) a stálý dohled instruktora. V ceně není cesta z ČR, ubytování v kempu případně v hotelu, jídlo a pití. Máte zájem o kurz? Objednejte si kurz přes náš formulář. Obratem se Vám ozveme nazpět a doplníme potřebné informace. Uveďte prosím počet účastníků kurzu, délku kurzu a datum od kdy chcete využít našich služeb v kitecentru PEPELOW.

Market_aloha_logoKF