O NÁS

Společnost CZECH KITE FORCE  se již několik let aktivně podílí na rozvoji powerkitingu v ČR. Pořádáme závody a organizujeme různé powerkitové akce jako jsou soustředění, kempy, expedice, výlety do zahraničí, testování vybavení, aj. Jsme pořadateli mistrovství České republiky v landkitingu (již od roku 2009), pořádáme také v ČR závody v kiteboardingu a na mistrovství ČR ve snowkitingu plně řídíme disciplínu „race“.

Jsme aktivními závodníky, kteří zaujímají přední příčky v českém světě powerkitingu. V našich řadách najdete mistry republiky i držitele českého poháru v landkitingu. Našimi členy jsou reprezentanti ČR v buggykitingu a snowkitingu.

Kurzy provádíme s důrazem na maximální bezpečnost a kvalitu výuky. S výukou máme mnohaletou zkušenost a našimi kurzy prošlo již stovky spokojených kiterů. Létáme a učíme na dracích značky AEROS, která patří mezi přední světové výrobce padákových a kitových kluzáků. Spolupracujeme s firmou FUTURE, JOJOWings, německým HQ, ConceptX nebo NEXT.

Používáme kvalitní a prověřené vybavení. Naši instruktoři mají dostatek teoretických i praktických zkušeností a každý se aktivně věnuje kitingu již poměrně dlouhou dobu. Výuka je postavena tak, aby byla po metodické i praktické stránce co nejlépe a nejrychleji pochopitelná a Váš postup byl vzhledem k bezpečné manipulaci s kitem co nejrychlejší.

Kite_Force_TEAM