Zrovna jako loni a předloni vyrazil i letošní rok kiteforce tým, se svým arzenálem, šířit osvětu na jeden z největších festivalů v Česku. Punkrockový Mighty Sounds.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak můžete vidět na fotce, sportovní duch se v nás nezapře a náš stánek obykle otevíral jako první a zavíral tradičně skoro jako poslední. Jako součást naší pestré výbavy nechybělo mnoho zdařilé zábavy, mezi níž patřil indoboard, slacklina, kiteforce.tv promítající non stop adrenalinová videa a samozřejmě přímá výuka powerkitingu na letišti bezprostředně za plotem areálu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To vše jsme dopřáli v této „varně na lóve“ návštěvníkům zdarma a právem jsme byli opět označováni za nejzábavnější a nejlepší stánek na Mighty. Díky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zájemců o debatu kolem powerkitingu bylo mnoho, někteří tedy již sotva mluvili, jiní mluvili až moc, ale osvěta a přiblížení našeho sportu širší veřejnosti proběhla úspěšně. Bylo zde mnoho takových co uvažují o tomto sportu, ale zatím neměli možnost si o tom s nikým fundovaným pokecat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Navíc jsme si stačili i parádně zařádit v Lucky Hazzard stanu, kde byla pokaždé naprosto skvělá muzika. Na jiných stageích to vařilo většinou taky parádně, v rytmech punku, rockenrollu, skačka, rockabilli, hororbilli, countrypunku, aj. „mighty“ stylů. Opravdu mě mrzí, že mi utekla kapela s názvem „Bloodsucking zombies from the outer space“. No, snad je stihnu příští rok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akce to byla náročná, skoro čtyřdenní nonstop párty s pár hodinami spánku, ale  opět netradičně nádherné. Další foto viz galerie níže, nebo taky náš facebook.

Uvidíme se nejpozději za rok !