Mighty Sound 2012Konečně jsme se dočkali této velkolepé akce a ještě jsme jako bonus měli možnost si u toho parádně zajezdit
a velmi dobře zpromovat náš sport veřejnosti. Byli jsme tam, tam u toho, v kotli, mezi těma punkáčema, skáčkařema, opilýma adolescentama a hipíkama,
sharpama a dalšíma individuama. Festivalovali jsme tam 4 dny a byly to dny naprosto dokonalé, snad bez jediné chybičky, dny řádně prokitované. Větru
dost, skoro až moc (několik stánků nonšalantně odletělo), sluníčka dost, deště dost, lidí hodně, skvělé muziky dost,
pěknejch holek nespočet, atmosféra – dokonalá.

Mighty Sound 2012 Mighty Sound 2012

Po rozbalení stánku ve čtvrtek večer jsme to slavnostně zapili a těšili se na den následující. Hned od rána začali najíždět festivaloví návštěvníci a do večera jich na fesťáku bylo snad na 5000.

Jedna lepší undergroundová kapelka střídala další a my s draky v pazourách obcházeli jednu stejč po druhé. Vzhledem k výkonu našich draků a dračič (ParAAvis Winnie – draci a moje Cooper FOX – neboli liščí krasavice) jsme po obchůzce zaskočili na Božkovskýho s pivem a když se smečka řádně osvěžila, pokračovali jsme na dračí „pogo – pogo“.

Vítr foukal po celou dobu festivalu a za plotem bylo dostatek místa pro jízdu. Mohli jsme tak řádně pokitovat s místňákama a ukázat fastivalovým návštěvníkům pořádnou porci landkitingu.

Mighty Sound 2012 Mighty Sound 2012

Po celý den, bylo před naším stanem mnoho lidí. O toto se velkou měrou zasloužil INDOBOARD na kterém se balancovalo skorem non-stop.

Jako velmi silná se ukázala také naše komunita. Kiterů je opravdu již hodně a poměrně často se u nás zastavil někdo kdo již má s naším sportem zkušenosti. To bylo velmi příjemné, být vlastně mezi našincema, mezi komunitou se kterou si máš vždycky (s onou jiskrou na oku) co říct.

Mighty Sound 2012
Festival byl zkrátka pecka největší a příště jedem zase, tak se opět zastavte !!!