LANDKITING CAMP – Ijmuiden aan Zee – 29.7. – 7.8.2011

Team Czech Kite Force pořádá na začátku druhé půlky letních prázdnin landkitový CAMP v Holandsku, na jednom z nejlepších povrchů v Evropě, v IJMUIDENU !!!
Soustředění je určeno pro všechny, kteří si rádi odpočinou v příjemném přímořském klimatu, v oblasti kde fouká 350 dní v roce.

Informace o lokalitě:
IJmuiden je malé přístavní městečko, které se nachází 25km západně od Amsterdamu. Z Prahy je vzdálený zhruba 1000km, tedy přibližně 10hodin jízdy.
CESTA: Dresden – Erfurt – Dortmund – Arhem – Utrecht – Amsterdam – Haarlem – IJmuiden.

Informace o spotu:
Pláž je zde každodenním přílivem a odlivem výborně zpevněná a dostatečně tvrdá nejen pro kitebuggy, ale umožňuje jízdu i na malých a úzkých kolech mountainboardu. Pláž Ijmuiden nabízí vyhrazený prostor(arenu) pro landkiting či kiteboarding a proto jsou obavy s přeplněných pláží zcela zbytečné.

Informace o ubytování:
Ubytování je nejlepší si zamluvit v rodinném kempu Duindoorn, který leží cca 1km od pláže. Spaní je možné ve vlastním karavanu nebo stanu. Ceník ubytování či objednávky naleznete zde: http://www.duindoorn.nl/ Rezervaci si je nutné zamluvit s dostatečným předstihem, protože kemp bývá v sezóně plně obsazen. V blízkosti se nachází i několik hotýlků kde se cena jednolůžkového pokoje začíná na ceně okolo 300€ za 7 nocí. Dvoulůžkový pokoj pak vychází min. cca na 400€ za 7 nocí.

Ijmuiden_2009_01

Program-obecně:

Na programu řádná kajtovačka, kajtovačka na luxusním tvrdém písečku a nejlepší kajtovačka LK sezóny ;). Při nepřízni počasí – výlety po nizozemských mlýnech, architektuře a celkové nahlédnutí do nizozemské multikulturní společnosti. Kultuře a výletům věnujeme vždy minimálně 1-2 dny (dle počasí a zájmů zúčastněných).

KURZY – info pro laiky a mírně pokročilé:
Toto soustředění je pojato také jako kurz pro začátečníky a mírně pokročilé kajtery, kteří se zde během jednoho týdne naučí dobře kajtovat. Pláže holandského letoviska IJmuiden nabízí mnohem lepší podmínky pro kiting než Česká republika a je zde velká pravděpodobnost na každodenní kajtování. Stabilní vítr a tvrdý, ale zároveň jemný písek zaručují neobyčejně rychlý „progress“.
Během celého týdne budete mít šanci naplno proniknout do tajů a krás powerkitingu a vzhledem k účasti jiných, již ostřílených kajterů budete mít možnost načerpat informace a zkušenosti, které by jste jinde hledali marně. Naučíme Vás všemu co ke kajtování patří, od meteorologie, přes historii, pravidla, konstrukce a ovládání kitů až po praktickou jízdu s tážným drakem. Vše je po metodické a praktické stránce poskládáno tak aby byla dodržena bezpečnostní pravidla, správné návyky a rychlé pokroky v tomto dynamicky se rozvíjejícím sportu.
Veškeré potřebné vybavení je Vám zapůjčeno v rámci kurzu. Množství draků jak pro freestyle tak pro race, bigfoot, freestyle či tandembuggy, mountainboardy, trapézy, chrániče kolen, loktů a helmy (pokud nemáte vlastní).

Akční cena 5-denního kurzu pořádaného na soustředění IJmuiden 29.7. – 7.8.2011: 5900,- Kč = 20 hodin výuky + 5hodin ZDARMA!!! Nabídka platí pouze pro tuto akci Ijmuiden 29.7. – 7.8.2011

(sleva 20 % pro studenty, při přihlášení 3 a více lidí (skupina) a pro ty, kteří s námi prošli minimálně jednodenním kurzem)

Ijmuiden_2009_02

Shrnutí:
CENA: 5.900,-Kč za 25 hodin výuky + X hodin volného létání / ježdění
v ceně:
 Půjčení veškerého potřebného vybavení pro powerkiting. Několik instruktorů. Plná výuka powerkitingu. Organizování výletů při nepřízni počasí.
V ceně není započteno: ubytování v kempu Duindoorn nebo v jakémkoliv hotelu či penzionu dle volby klienta (8, popř.7 nocí – možno i méně), doprava (po domluvě možno zařídit), stravování, pojištění do zahraničí (extrémní sporty), DVD s fotkama a videem ze soustředění, vstupy do muzeí apod.
Více info a závazné přihlášky (počet lidí, jméno, věk) posílejte do konce června na: kurzy@kiteforce.cz, nebo tel.: 775915415 ; 731180794. Rezervace ubytování nutná nejpozději do půlky června, vzhledem k zamluvení míst v kempu Duindoorn.
Osoby do 15-ti let věku nutná přítomnost zákonného zástupce, od 15-ti do 18-ti let nutný písemný souhlas zákonného zástupce.