Všechny příznivce landkitingu a powerkitingu zveme na 2.Letní Landkiting Camp, který bude probíhat celých 12 dní v kuse a to od 1.7. do 12.7.2010. Již s jistotou můžeme potvrdit, že LK camp bude probíhat v unikátním prostoru BVVP Milovice – letiště Boží Dar.

Povrh na letišti by měl být takřka dokonalý, neboť 2 víkendy před námi zde probíhal hudební festival Votvírák a následně Mettalica, čili je posekáno a ušlapáno !!! !!!
Přijeďte proto pojezdit kvalitní povrh, který v Milowitz na takové úrovni ještě nebyl !!!

kemp_Milowitz_2010

Co Vás čeká a nemine?

K testování pro Vás bude připraven zbrusu nový, nadupaný JOJO Session 2, který se představí veřejnosti vůbec poprvé. Dále k testování všechny modely draků od renomované fi.JOJO Wings (RM, RM+, RF, RS, RS 5000, Wing4Fun, ET, Session). K vyzkoušení bude také nový race speciál RM++, vyvinut specielně pro závody na buggy.
K prohlédnutí bude veškerý sortiment potřebný pro powerkiting – buggy, mtb, ručky, bary, trapézy, draci, chrániče, šňůry, kladky, a dále různé větrníčky, talíře, žonglovátka a spousta jiných hraček do větru i nevětru. To vše bude k dispozici na našem kiteforce stánku k prohlédnutí, zapůjčení nebo koupi za zvýhodněné ceny.

 

Program:

  • 1.- 2.7. čvrtek – pátek: příprava zázemí, volné ježdění
  • 3.- 4.7. sobota – neděle: kurzy powerkitingu, testování draků od různých firem, volné ježdění, menší kalbička (hudba, buřty, gril)
  • 5.- 9.7. pondělí – pátek: kurzy powerkitingu, testování draků od fi.JOJOWings, testování materiálu, volné ježdění, trening reprezentace
  • 10.-11.7. sobota – neděle: kurzy powerkitingu, závody v okruhu buggy i mtb, testování, večerní party, živá hudba, pivo, gril, promítání, bujará zábava
  • 12.7. pondělí: úklid prostoru, balení věcí, návrat do reality, odjezd domů

Ve všední dny i o víkendech budou probíhat intenzivní kurzy powerkitingu a trening na postavené trati.
O víkendech nám zpestří soustředění živá hudba, točené pivo, maso z grilu a mnoho dalšího…, chystají se i závody v okruhu na buggy a mtb a mnoho jiného…

kemp_Milowitz_2009

KITE KURZY
Ceny kurzů:
dospělí: 1200 Kč/den
student: 1000 Kč/den
rodina (max. 2 dospělí + 3 děti): 3000 Kč/den

Vše pod dohledem zkušených instruktorů. Vše s naším vybavením. Klademe důraz na efektivní, zábavnou a hlavně bezpečnou formu výuky.
Dovíš se vše potřebné o bezpečnosti, dělení powerkitingu, používaných dracích, seznámíme tě s buggy, mountainboardem, meteorologií, aerodynamikou, větrným oknem, powerzónou. Vysvětlíme ti ovládání kita, teorii jízdy za drakem, budem konzultovat a hledat chyby při ovládání a jízdě. Zahrnut bude samozřejmě praktický výcvik s instruktorem – bezpečný start a přistání, osmičky, nácvik na jízdu s drakem, jízda s drakem, otáčení se a vracení se na místo startu, stoupání proti větru.

Ceny jiné (výběr nutný na pronájem letiště, cisternu s vodou, aj.):
kiter s vlastním vybavením: 50 Kč / den kitování
stanování: 100 Kč / stan (paušál na celou dobu pobytu)

MILO_2009

Závody 10.-11.7.2010:

Prezentace v sobotu od 9 hod. do 11 hod. u hlavního stanu kiteforce.cz
Startovné: 200 Kč
Startovné s trikem: 300 Kč

K dispozici ohniště, cisterna s vodou, místa pro stanování a parkování auta. Možnost ubytování v penzionu v Milovicích.
Jak dlouho s námi na soustředění zůstaneš je jen na tobě.

Spaní ve vlastních stanech, vaření na ohni.

Kapacita je pro kurzanty omezená, proto si v případě zájmu rezervuj termín na kurzy@kiteforce.cz (nebo na tel.: 604266616, 731180794, 775915415).
Do 15-ti let věku nutná přítomnoust zákonného zástupce, od 15-ti do 18-ti let nutný písemný souhlas zákonného zástupce.
O tom jakým způsobem probíhalo soustředění loni se dočteš zde a fotky najdeš tady.