Píše se čtvrtek data 10.6.2010 a blíží se nám další ze závodů ČPLK. Tentokrát se zavítalo do krásných Chomutovských končin, kde má svůj home spot výborná partička jménem KomaKite.

Lafoun s Martinem se chystají vyrazit na akci již tento den, tedy ve čtvrtek, aby pomohli s organizací závodů. Bohužel, co se nestane, Lafounovi cestou z práce z nenadání upadne kolo u červeného ďábla a tak svůj odjez musí posunout až na pozdní páteční hodiny.

Při příjezdu na spot již probíhá zahajovací párty, které se v rámci udržování týmových vztahů také povinně zúčastnili. Já a Mikys, vyrážíme kvůli pracovním povinnostem až v sobotu ráno. Máme naloženo vše, včetně masa na grill a dvou půvabných fanynek Péti a Kozlíka. Po malém výletu Ústeckým krajem, jsme okolo 11 hodiny dorazili na plochu. Panovala, pohodová ranní nálada za účasti pana modráka, slunce a nowindu. Proto se zvolil plán B a místo koleček se vytáhly desky na vodu a vyrazilo se na vodní vlek na Kamencově jezeře.

Přibližně okolo 4 hodiny se počasí umoudřilo a začínalo se rozfukovat. Fiky proto neváhal a začal s vyhlašováním freestylu na MTBs. V této kategorii byly k vidění pěkné propracované triky. Jako druhá akce byl BUGGY race o 3 bojkách. Jako poslední se ještě vyhlásil MTB race.

Okolo devatenácté hodiny nás přišel navštívit velký mrak, který sebou přinesl silný nárazový vítr. Bohužel sebou vzal i Martina, který sebou chtěl vzít ještě Fikyho o kus dál zaparkovaný vůz.
Po krátkém koma(zKi)tu se naštěstí probral a byl odvezen sanitou do Chomutovské nemocnice. Zkušení doktoři diagnostikovali „jen“ pohmožděniny a otřes mozku. Teď ho už máme doma, kde odpočívá v pokoji.

Na spotu zatím probíhala večerní párty. O výbornou hudbu se starali ArA company.cz. Večer byl zpestřen luxusním ohňostrojem a táborovým ohněm.
Nedělní den byl věnovaný úklidu a relaxaci po náročné sobotě.

Veliké díky Komakitakům všem zúčastněným za výbornou akcičku a těšíme se na další kolo!!!!

S pozdravem Czech Kite Force.

VÝSLEDKY

Mountainboard freestyle:
1.Vašek MJA
2.Mandušáček KOMA
3.Kolouch KOMA
Mountainboard race:
1.Šedys CZECHKITEFORCE
2.Kolouch KOMA
3.Radek
Buggy race:
1.Jenky YEST
2.Geox ENIGMAX
3.Lafoun CZECHKITEFORCE

FOTO: ZDE a TADY a ZDE