CzechKiteForce pořádá na přelomu letních parných měsíců – 30.7. – 7.8.2009 nebo 1.8. – 8.8.2009 – landkitový CAMP v Nizozemsku, na jednom z nejlepších povrchů v Evropě, v IJMUIDENU !!!

Soustředění je určeno všem, kteří si rádi odpočinou od horkých dnů a zavítají do příjemného přímořského klimatu, kde nikdy nepřestává foukat. Ijmuiden aan Zee patří mezi nejvíce vyhledávané kitespoty.

Ijmuiden_2009_pozvanka_03

Info pro pokročilé kajtery:

Ubytování v kempu Duindoorn (cca 1km od pláže) ve vlastních stanech (týden vyjde na zhruba 3500 Kč). Rezervace provádějte na http://www.duindoorn.nl/. Na programu kajtovačka na písku, kajtovačka na tvrdém písku a nejlepší kajtovačka LK sezóny:). Při špatném počasí – výlety po nizozemských mlýnech, architektuře, vodních dílech a celkové nahlédnutí do nizozemské multikulturní společnosti. Doprava a strava z vlastních zdrojů.

Ijmuiden_2009_pozvanka_02

Info pro začátečníky a mírně pokročilé:

Soustředění je pojato také jako kurz pro začínající a mírně pokročilé kajtery, kteří mají zájem na tom naučit se během jednoho týdne dobře kajtovat. Vzhledem k tomu, že je velká pravděpodobnost na celotýdenní kajtování v daleko vhodnějších podmínkách než v ČR (písek, stabilnější vítr), je rychlý progress prakticky zaručen.

Během celého týdne budete mít šanci naplno proniknout do powerkitingu a vzhledem k účasti jiných, již ostřílených kajterů, budete mít možnost načerpat informace, které by jste jen marně hledali jinde. Naučíme Vás všemu co ke kajtování patří a budeme se snažit Vás vyvarovat začátečnických chyb a chyb při jízdě.

Vše samožřejmě s naším vybavením (mnoho draků, bigfoot buggy, freestyle buggy, tandem buggy, mountainboard, trapézy, chrániče, helmy (pokud nemáte vlastní)).

Při nepřízni počasí – výlety po nizozemských mlýnech, architektuře, vodních dílech a celkové nahlédnutí do nizozemské multikulturní společnosti. Kulturní stránce soustředění věnujeme vždy minimálně 2-3 dny.

Ijmuiden_2009_pozvanka_01

Cena pro kurzanty: 9950 Kč

(sleva 20 % pro studenty, při přihlášení 3 a více lidí (skupina) a pro ty, kteří s námi prošli minimálně jednodenním kurzem)

V ceně: ubytování v kempu Duindoorn (8, popř.7 nocí) – možno i méně. Půjčení veškerého potřebného vybavení pro powerkiting. Několik instruktorů. Plná výuka powerkitingu. Organizování výletů při nepřízni počasí. DVD s fotkama a videem ze soustředění.

V ceně není: doprava (po domluvě možno zařídit), stravování, pojištění do zahraničí (extrémní sporty).

Více info a závazné přihlášky (počet lidí, jméno, věk) na kurzy@kiteforce.cz, nebo tel.: 604266616. Rezervace nutná co nejdříve (do půlky června), vzhledem k zamluvení míst v kempu Duindoorn. Kapacita omezená.

Do 15-ti let věku nutná přítomnost zákonného zástupce, od 15-ti do 18-ti let nutný písemný souhlas zákonného zástupce.