Freeze_Fest-plakatPrvní říjnový víkend se na našem oblíbeném letišti v Milovicích konal netradiční festival plný zajímavých kulturních i nekulturních zážitků.

Program festivalu naplňovala např.taneční performance, pantomimické divadlo, fireshow, graffiti art, vše na několika scénách doplněno nekomerční taneční hudbou. K programu přispěl také team z CzechKiteForce, který se postaral o prezentaci powerkitingu. Prakticky celou sobotu jsme učili lidi, kteří o to měli zájem a kteří se zastavili u našeho „kite“ stanu. Minikurzík od nás také dostala skupinka dětí, která výhrála v dobrodružné soutěži.

Večer se odehrál v tanečních a průzkumnických rytmech. V noci jsme vzhledem k záporným teplotním hodnotám využili jednoho starého výstavního kita do kterého jsme se zabalili. Skytex má opravdu velice dobré izolační vlastnosti a pro hodně chladné noci můžem doporučit. Neděle poběhla už od rána ve stylu uklízení a balení věcí po festivalu. Vzhledem k tomu, že na nebi panovalo skoro dokonalé azurko a windmaster ukazoval 4-6 m/s jsme zůstali až do večera a naplno užili vydařeného dne.

text: lafoun