A je to tu!!!! Jedinečný závod ve štafetovém víceboji se opět blíží….

Pro letošní sezónu je na místo obřího slalomu na lyžích, připravena disciplína nová, a to skialpinusmus. Letos budou tedy na programu tyto disciplíny: snowkiting, skialpinismus a běh na lyžích.
Císař Winter Challenge je prvním závodem ze série Císař Challenge. Jedná se o netradiční zimní závod trojic ve štafetovém víceboji. Akce se letos koná 22. února 2014 v lyžařském středisku Zadní Telnice a v okolí obce Adolfov. Nejzásadnější, již zmiňovanou novinkou je pro letošek záměna závodu v obřím slalomu, za divácky atraktivnější okruhový závod ve skialpinismu s hromadným startem. Skialpinista po projetí svého úseku předá štafetu rovnou běžci na lyžích, který poté štafetu předává na poslední úsek snowkiterovi.
Další novinkou na kterou se účastníci, ale hlavně diváci mohou těšit je zařazení exhibičního freestyle závodu ve SWIS JIBBINGU (v rámci doprovodného programu). Letos bude v zázemí závodu připraven Red Bull Winter Bar, vyhřívaný stan, nebo stánek s občerstvením a pochutinami z grilu. K tomu budou hrát DJs a po závodě proběhne tradiční afterparty s živou hudbou.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, například outdoorový zájezd pro tři osoby na Mt. Blanc se společností Adventure Company, nebo sud piva od pivovaru Kláštěr. Ceny na SWIS JIBBING dodává swis-shop.cz. Více na CisarChallenge.cz

Cisar_Winter_Challenge_2013_letak