A je to tu…, Krušnohorská Telnice bude opět hostit již 3. ročník extrémního zimního závodu tříčlenných štafet – Císař Winter Challenge, jež je prvním závodem ze série Císař Challenge, která dále pokračuje jarním a letním kláním.

Winter Challenge se skládá z obřího slalomu, běhu na lyžích a snowkitingu. Místo konání v Zadní Telnici nebylo pro tento unikátní závod vybráno náhodou. Místní zasněžované sjezdovky, perfektní běžecké trasy a hlavně ideální povětrnostní podmínky v okolí Adolfova jsou pro závod tohoto charakteru naprosto ideální.

Již loni bylo pro Kite Force velkou ctí se tohoto závodu zúčastnit a to jak po stránce sportovní, tak po stránce partnerské. A proto i letos se tým Kite Force velmi těší a touto cestou zve všechny příznivce zimních sportů 26.1.2013 do Zadní Telnice.

Přijďte se podívat nebo postavte svůj vlastní tým a rovnou si přijeďte na plno užít zimu.

Cisar_Winter_2013

Organizátoři závodu: „Z minulého ročníku máme na co navazovat a věříme, že závod bude atraktivní jak pro přímé účastníky, tak pro diváky. Po celou dobu konání akce bude ve stanovém městečku – pod „slalomákem“ doprovodný program, DJ, winter bar, gril a občerstvení. Po skončení závodu proběhne vyhlášení výsledků a následovat bude afterparty s živou muzikou a DJs.“

Více o závodu: cisar winter challenge